Začátek/ The beginning (EN)

Předtím, než začnu psát na web bych chtěl říct, že každý má svůj názor a má právo ho říct ( i když v dnešní době pracuje něco, jako cenzura), názory a komenty jsou vítané, ale vulgární a urážlivé budou mazány :).

Dále, ano vím o tom, že moje čestina a pravopis nejsou skvělé, ale to nebrání ve vyjádření názoru. A poslouchat, že tam mám 31231 chyb se mi nechce:D. Anglicky to překládám proto, že angličtinu mám rád a možná se to dostane k někomu ze zahraničí. Nemám zdání jestli toto bude někdo někdy číst a případně líbit, ale píšu to pro radost, a když se to někomu bude líbit, tak jen dobře.

 

Before I will begin to write for the web so I’d like to say that everybody has own opinion and has right to say it ( even in this time we have something like a censure), options and comments are just fine but vulgar and mean comments will be delete :).

I know that my skills in Czech language aren’t so great but it doesn’t matter if I want to tell my opinion for something. And I don’t want to listen that I have there 31231 mistakes:D. I write this web in English too, because I like English and maybe someone from the abroad will read this web. I don’t know if someone will like this or read but I’m writing this for a joy so if someone will like this so I’ll be glad.

 

Různé úhly pohledu – Diffrent views

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , a jeho autorem je Jasiek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *